KKTCTürkiyeyaşam

Başbakan Ersan Saner: “Kimse Merak Etmesin, Alınması Gereken Kararlar Ne İse Alınacaktır”

Başbakan Ersan Saner, 20 bin doz Sinovac aşısının Türkiye’den ülkeye bu sabah geldiğini ifade ederek, kısıtlamalara ve kurallara uyulması gerektiğine vurgu yaptı. Saner, “Daha önce başardık yine başaracağız. Kimse merak etmesin, alınması gereken kararlar ne ise alınacaktır…” dedi.

Başbakan Ersan Saner, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile bugün Türkiye’den ülkeye gelen 20 bin doz Sinovac aşısının, havalimanından görüntülerini paylaştı.

Başbakan Saner, Koronavirüs tedbirleri kapsamında, kısıtlamalara ve kurallara uyulması gerektiğine dikkat çekerek, “Daha önce başardık, yine başaracağız. Kimse merak etmesin, alınması gereken kararlar ne ise alınacaktır…” dedi.

Koronavirüs salgınıyla mücadele de halkın ve Türkiye’nin desteği ile etkin bir şekilde devam ettiğine de vurgu yapan Saner, bu sabah ana vatan Türkiye’den 20 bin Sinovac aşının daha ülkeye geldiğini belirterek, teşekkür etti.

Ersan Saner

Salgınla mücadelemiz siz halkımız ve Türkiye’nin desteği ile etkin bir şekilde sürdürülüyor. Bu sabah Anavatan Türkiye’den 20 bin SINOVAC aşı daha yurdumuza gelmiş bulunmaktadır. Teşekkür ediyoruz. Lütfen kurallara ve kısıtlamalara uyalım. Daha önce başardık yine başaracağız. Kimse merak etmesin; Alınması gereken kararlar ne ise alınacaktır…

Görüntünün olası içeriği: uçak, gökyüzü ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: uçak ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava
Kaynak : Kıbrıs Postası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu