EğitimKıbrısKültür & SanatSlider

“YDÜ İletişim Fakültesi Öğretim Elemanları Sergisi” Bakan Ataoğlu Tarafından Açılacak

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 39 öğretim elemanının çektiği fotoğraflardan oluşan ve 150 fotoğrafın sergileneceği “İletişim Fakültesi Öğretim Elemanları Sergisi”, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu tarafından açılacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema, Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Görsel İletişim Bölümü’nden 39 öğretim elemanının 150 fotoğrafından oluşan serginin açılışı, 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat, 10.30’da, İletişim Fakültesi Sergi Salonu’nda yer alacak.

Bilgisayar fotoğrafı, karışık teknik, kolaj, asaplaj ve dijital illüstrasyon kategorilerinde hazırlanan sergiye, İletişim Fakültesi’nden daha önce mezun olan ve çalıştıkları sektörde başarılarıyla göz dolduran eski öğrenciler de katkı koyacak.

Sergi, 25 Mayıs 2019 Cumartesi gününe kadar 08-17 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Sergide yer alacak fotoğraflar, daha sonra Kıbrıs Modern Sanat Müzesi koleksiyonuna alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün